Kowloon City

Input Date: 2026-05-12
Wong Tai Sin
Property No.: G016709
Save
M
3 Rm(s)
Saleable Area 426 ft²
Price:$4.800M Mortgage    @$11,268 / SA
Input Date: 2026-05-13
Wong Tai Sin
Property No.: F086631
Save
1 Rm(s)
Saleable Area 325 ft²
Price:$3.680M Mortgage    @$11,323 / SA
Input Date: 2026-05-12
Wong Tai Sin
Property No.: F086631
Save
M
1 Rm(s)
Saleable Area 325 ft²
Price:$4.800M Mortgage    @$14,769 / SA
Input Date: 2026-05-15
Wong Tai Sin
Property No.: F086631
Save
M
1 Rm(s)
Saleable Area 325 ft²
Price:$3.420M Mortgage    @$10,523 / SA
Top